O nás

Firma Greenplan s.r.o. byla založena v roce 2011 a zabývá se především maloobchodem a velkoobchodem s technologiemi a přípravky pro koupací jezírka, přírodní bazény - biobazény a ostatní typy vodních ploch.

Koncové zákazníky obsluhujeme především formou tohoto e-shopu. S velkoobchodními zákazníky (realizačními firmami) obchodujeme napřímo a k dodávkám těmto partnerům také poskytujeme související služby, školení, podporu a konzultace. Neustále se sami vzděláváme, pravidelně se zúčastňujeme seminářů jak v České republice, tak i v zahraničí. Zastupujeme rakouského výrobce biofilmové filtrační technologie HYDROBALANCE,  jehož produkty nabízíme v České republice, Slovensku a Slovinsku a dále obchodujeme s přípravky pro údržbu biobazénů se systémem HYDROBALANCE, přípravky pro údržbu koupacích jezírek a rybníků HYDROIDEA, dále jsme dovozce profesionálních vysavačů pro bazény a koupací jezírka ROSSLE a nabízíme vysavače OASE nebo robotické bazénové vysavače ZODIAC.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení