Stabilizace parametrů vody

5 položek celkem
EcoGerm Ponds 500g
Tip
1 585 Kč

Přírodní prostředek EcoGerm Ponds slouží k čištění rybníků, koupacích a zahradních jezírek.

HY01-05
PondStabil 5l
Tip
2 060 Kč

PondStabil je přípravek přírodního původu, ovlivňující uhličitanovou tvrdost vody (KH). Zvyšuje hodnotu KH vody, udržuje požadovanou hodnotu pH a správné parametry. Poskytuje...

HY08
PondStarter 5l
Tip
2 219 Kč

Účinně upravuje vodu z vodovodu, dešťovou a studniční vodu a přizpůsobuje ji potřebám jezírka, odstraňuje chlór a těžké kovy. Ekologické a přírodní složení přípravku jej...

PSTART5
EcoGerm Ponds 1kg
Tip
2 901 Kč

Přírodní prostředek EcoGerm Ponds slouží k čištění rybníků, koupacích a zahradních jezírek.

HY01
ecogerm lakes
Tip
8 287 Kč

EcoGerm Lakes je přírodní bakteriální přípravek obsahující vybrané kmeny bakterií s odlišným mechanismem účinku. Účinně snižuje množství živin ve vodě a rychle omezuje růst řas...

HY02

Stabilní parametry vody přispívají k udržení biologické rovnováhy ekosystému, díky čemuž je možné aktivovat přirozený samočistící mechanismus vodních nádrží.

  • EcoGerm Ponds - bakteriální přípravek obsahující vybrané kmeny bakterií s různými způsoby účinku a také práškový extrakt ječné slámy. Snižuje množství živin ve vodě, omezuje růst řas a sinic, zvyšuje průhlednost vody. Kromě toho odstraňuje nepříjemné pachy a snižuje hladinu sloučenin dusíku a fosforu. Výrazně snižuje množství dnových sedimentů a zanášení v zahradních jezírkách, zásobních nádržích a domácích jezírkách. Zlepšuje odolnost ryb a prodlužuje jejich životnost. Ovlivňuje udržování mikrobiologické rovnováhy vodních ekosystémů.
  • PondStarter - ekologický produkt na bázi kondenzovaných výtažků z mořských řas. Jemně odstraňuje z vody chlór, chloraminy a těžké kovy. Voda z vodovodu určená k napouštění domácích jezírek, koupacích jezírek a dalších vodních nádrží je díky tomu zbavena toxických látek a neohrožuje rostliny, ryby a živočichy. PondStarter chrání sliznici ryb a doporučuje se po použití léčivých přípravků ve vodní nádrži.
  • PondStabil - přípravek přírodního původu, ovlivňující uhličitanovou tvrdost vody ve vodních nádržích, rybnících a koupacích jezírkách. Zvyšuje hodnotu KH vody v jezírku, udržuje požadovanou úroveň pH a udržuje správné parametry. Poskytuje optimální podmínky pro rozvoj prospěšných mikroorganismů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení