PondStabil 5l

Kód: HY08
Tip
2 060 Kč
Na dotaz

PondStabil je přípravek přírodního původu, ovlivňující uhličitanovou tvrdost vody (KH). Zvyšuje hodnotu KH vody, udržuje požadovanou hodnotu pH a správné parametry. Poskytuje optimální podmínky pro vývoj a stabilní prostředí pro aktivitu užitečných mikroorganismů a rozvoj ryb.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PondStabil je přípravek přírodního původu, ovlivňující uhličitanovou tvrdost vody (KH). Zvyšuje hodnotu KH vody, udržuje požadovanou hodnotu pH a správné parametry. Poskytuje optimální podmínky pro vývoj a stabilní prostředí pro aktivitu užitečných mikroorganismů a rozvoj ryb

100% ekologický
Snižuje kolísání pH vody, díky bikarbonátovým iontům
Bezpečně zvyšuje hodnoty KH vody
Pomáhá udržovat konstantní hodnotu KH vždy, když dochází k naplňování vodní plochy novou vodou
Funguje velmi rychle a efekt je okamžitě viditelný
Přirozený a bezpečný pro biologický život
Pomáhá při obnově poškozených vodních rostlin nebo při regeneraci oslabených ryb
Žádné nebezpečí vyplývající z předávkování přípravku

Použití:

Nejlepší je aplikovat v blízkosti čerpadla nebo cirkulačního systému, aby se zajistilo správné promíchání přípravku s vodou. Rovněž je možné přípravek rovnoměrně rozptýlit na celou plochu vody. Pravidelné používání pomáhá stabilizovat hodnotu KH vody, která přispívá ke správnému vytváření podmínek pro práci biologického filtru a má dobrý účinek na ryby.

Dávkování:

Na základě zjištěné hodnoty KH vody se stanoví potřebné množství. Je-li hodnota KH nižší než 100 mg / l (5,5 KH), přidá se PondStabil, dokud hodnota není vyšší než 100 mg / l. Optimální hladina uhličitanu vápenatého ve vodě je 120 mg / l (6,7 KH).

Skladování:

Skladovat na chladném a stinném místě nad bodem mrazu. Na dně nádoby se mohou tvořit usazeniny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stabilizace parametrů vody
Hmotnost: 5 kg