EcoGerm Lakes 5kg

Kód: HY02
Tip
8 287 Kč
Skladem

EcoGerm Lakes je přírodní bakteriální přípravek obsahující vybrané kmeny bakterií s odlišným mechanismem účinku. Účinně snižuje množství živin ve vodě a rychle omezuje růst řas a sinic, čímž zvyšuje průhlednost vody. Odstraňuje nepříjemné pachy, výrazně snižuje hladinu fosfátů a množství dnových sedimentů a zanášení v koupacích jezírkách, velkých zásobních nádržích a jezerech. Zlepšuje odolnost ryb a prodlužuje jejich životnost. Ovlivňuje udržování mikrobiologické rovnováhy vodních ekosystémů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mikrobiální směs EcoGerm Lakes je revoluční a zcela bezpečný nástroj v boji proti znečištění vody. Používá se k rekultivacím, biosanaci a likvidaci zanášení umělých i přírodních vodních nádrží, jako jsou koupací jezírka a přírodní jezera. EcoGerm Lakes se vyznačuje unikátním a výjimečně vysoce koncentrovaným složením bakteriálních mikroorganismů (vybrané kmeny aerobních, anaerobních a fakultativních bakterií, stejně jako psychrofilní a psychrotrofní bakterie s různými způsoby účinku) s vysokou schopností odstraňovat sloučeniny fosforu. Výsledkem je, že směs rychle a efektivně obnovuje přirozenou biologickou rovnováhu. Čistí a upravuje vodu přirozeným způsobem, který je bezpečný pro lidi, zvířata a další organismy. Zatímco jsou vodní nádrže upravovány EcoGerm Lakes, mohou být použity pro rybolov, rekreaci a sport-

100% ekologické a zcela bezpečné pro lidi, zvířata a životní prostředí;
Mimořádně účinný při mineralizaci usazenin na dně a snižování množství bahna;
Velmi účinný při snižování množství biogenních sloučenin ve vodě (sloučeniny dusíku a fosforu);
Rychle omezuje rozvoj vláknitých řas, zelených řas a sinic;
Odstraňuje nepříjemné pachy a zvyšuje průhlednost vody;
Má pozitivní vliv na zdraví ryb a zvyšuje populaci zooplanktonu;
Obsahuje velmi vysoké koncentrace přirozených kmenů nepatogenních bakterií;
Obsahuje bakterie, které rychle rozkládají močovinu;
Kromě práce prospěšných mikroorganismů účinně a trvale váže sloučeniny fosforu.

Použití:

rozprostřete prášek po vodní hladině. 1 kg směsi vystačí na 100 000 litrů vody. Směs lze použít s teplotou vody 8°C a vyšší. Může mírně odbarvit vodu a způsobit usazeniny přetrvávající několik dní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stabilizace parametrů vody
Hmotnost: 5 kg